Ben Kimim?

27.07.1987 Diyarbakır doğumluyum.Babamın mesleği nedeniyle bir çok şehir gezdim.Sırasıyla Diyarbakır,Denizli,Bursa ve İstanbul’da ikamet ettim.Denizli’de İlkokul Kınıklı Basma Boya İlkokulun’dan mezun olduktan sonra tekrar Denizli’de Yeşilköy Ortaokulunu orta son sınıfa kadar okuyup Bursa’da İnal.Ertekin isimli ortaokulda ortason (8. sınıf) okuduktan sonra Bursa’da Nilüfer Lisesi Hazırlık sınıfını bitirip tekrar Bursada Hasan Ali Yücel isimli liseyi bitirip 2004 yılında dönemin Öss Sınavlarını kazanıp İstabul’a geldim.Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesin’den 2014 yılında mezun oldum.İstanbul Barosuna 51053 sicil numarasıyla kayıtlı aktif avukatlıkla uğraşan,mesleğini seven birisiyim.

En büyük tutkum kahve içmek,satranç oynjamak ve sık sık tayland’a gitmektir.tatillerimi UzakDoğu’nun incisi Tayland’da geçrimek için benim için alışılageldik bir durum olmuştur.Sizlerin de bu fırsattan faydalanması için elimden geleni yapmaktayım. http://www.bangkok.com.tr isimli sitede yazılar paylaşarak hem münferit gitmenizi önermekte hem ihtiyaç halinde kendim de gezi planlamaktayım.

Hayvansever biri olarak en iyi arkadaşım ve evimizin bireyi Efe isimli bir golden’im var.Kendisi 2008 yılında bize dahil oldu.Sizlere tavsiyem herkesin bir evcil hayvan beslemesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir